Apie mus
.Apie Mus

UADBB „Apsidrauskime“ buvo įsteigta 1999 metais bendrovės veikla yra draudimo tarpininkavimas. Mūsų komandą sudaro draudimo srities specialistai, išlaikę draudimo brokerio kvalifikacinį egzaminą.
1999 metais gavome šiuo metu galiojančią licenciją verstis draudimo tarpininko veikla pagal LR Draudimo įstatymą ir LR Draudimo priežiūros komisijos duomenimis šiuo metu esame tarp geriausių draudimo brokerių bendrovių pagal bendrą sudarytų gyvybės ir negyvybės draudimo sutarčių skaičių. Didžiąją dalį (apie 98 %) mūsų bendrovės sutarčių sudaro ne gyvybės draudimo sutartys. Savo paslaugas teikiame tiek juridiniams, tiek ir fiziniams asmenims.  Vilniuje, bei kituose lietuvos miestuose.


Mūsų bendrovė nuolat auga ir už tai esame dėkingi savo klientams. Per ilgą veiklos laiką įgijome klientų pasitikėjimą bei tapome jų saugumo garantu.


UADBB „Apsidrauskime“ tiesiogiai bendradarbiauja su daugeliu draudimo bendrovių, tokių kaip Ergo Lietuva, If draudimas, Pzu draudimas , Bta draudimas, Industrijos garantas  bei kitos.


Draudimo    brokerio   paslaugas    teikiame    daugiau   nei 5000  klientų.
 Ilgalaikis bendradarbiavimas su šiomis bendrovėmis, profesionalumas bei individualus bendravimas su klientu mūsų bendrovei leidžia pasiūlyti geriausius ir labiausiai kliento interesus atitinkančius draudimo sprendimus, o taip pat tinkamai atstovauti jų interesus įvykus draudiminiam įvykiui.


Jums  šiuo metu galime pasiūlyti šias paslaugas:

•    konsultuojam visais su draudimu bei perdraudimu susijusiais klausimais;
•    organizuojam konkursus tarp patikimų Lietuvos draudimo bendrovių kliento pageidaujamoms rizikoms apdrausti;
•    užtikrinam arba organizuojam tinkamą perdraudimą patikimose užsienio perdraudimo kompanijose;
•    atsitikus draudiminiam įvykiui, atstovauja kliento interesus: padedame išieškoti klientui priklausantį draudimo atlygį iš draudimo kompanijos, sutvarkome visus formalumus;
•    Draudimo brokerių įmonė yra nepriklausomas draudimo tarpininkas, turintis teisę vykdyti draudimo tarpininkavimo veiklą tiek draudiko, tiek draudėjo, apdraustojo, naudos gavėjo ar nukentėjusio trečiojo asmens pavedimu.
•    Siūlydami sudaryti sudaryti draudimo sutartis įsipareigojame draudėjui suteikti LR draudimo įst. 78str. , 99str. Nurodyta informaciją.